Kuchnia

Skup warzyw Tropiszow

Off 38

Dieta – cudowne właściwości grejfrutów.

W dzieciństwie karmiono nas grejfrutami głównie podczas choroby, przeziębienia, czy osłabienia ze względu na duże ilości witaminy c i betakarotenu , dzisiaj cudowne właściwości tego smacznego owocu poszerzono o właściwości spalania tłuszczu.
Grejfruty posiadają ogromną ilość enzymów, które to spalają tłuszcz i przyspieszają nasz metabolizm. Dieta grejfrutowa to jedna z najstarszych znanych nam diet i jedna z najskuteczniejszych. Zalecane jest aby spożywać połówkę grejfruta po każdym posiłku, jednocześnie zapijając go sokiem z grejfrutów, który również posiada zbawienne na nasza figurę enzymy. Takie zachowanie pozwala wypełnić nam żołądek , grejfrut i sok działa na zasadzie wypełniacza .Oczywiście samo spożywanie tego owocu nie gwarantuje nam figury modelki, należy przy tym ograniczyć , niektóre produkty takie jak mięso, cukier czy nadmierną ilość węglowodanów , czyli chleba i makaronów, zastępując je produktami pełnoziarnistymi.
Przy diecie grejfrutowej jak przy każdej diecie , aby jak najszybciej odczuć jej skutki należy dużo się ruszać i ćwiczyć. Jazda na rowerze, spacery , biegi, czy zwykle przysiady i podskoki na skakance , wszystko razem doprowadzi nas do wymarzonej wagi i figury! Najlepszym sposobem jest oczywiście spożywanie ,świeżych grejfrutów, jeżeli jesteśmy ograniczeni pracą, lub brakiem czasu , zaopatrzmy się w danym dniu przynajmniej w 100% sok z tego owocu , który nawet po przeróbce termicznej nie traci swoich właściwości i enzymów i popijajmy każdy posiłek przynajmniej szklanką soku z grejfruta.

About the author / 

admin

Losowe artykuły:

  • Lasagne

    Lasagne jest kolejną potrawą, która należy do najczęściej przyrządzanych potraw kuchni włoskiej poza terenem tego kraju. Danie to w zasadzie ma postać dużych płatów makaronu, które są poukładane w głębokim, prostokątnym naczyniu na przemian z farszem. Plastry te są uprzednio gotowane, lub układane na sucho. Po ułożeniu warstw potrawy do końca, potrawa jest zapiekana. Obecnie…

  • Dieta pudełkowa Wrocław

    Dieta pudełkowa sposobem na lepszy humor Zastanawiasz się czy dieta pudełkowa jest dla ciebie? Wystarczy zastanowić się, ile czasu uda ci się oszczędzić na codziennym przygotowywaniu posiłków. Niesamowicie długie kolejki w sklepach, czas spędzony w kuchni na gotowaniu – a przecież trzeba jeszcze posprzątać – i przygotowywaniu składników możesz poświęcić na coś innego! Zamiast zastanawiać…