Kuchnia

Rabarbar skup

Off 9

Rabarbar

W tym roku zbiory owoców i warzyw są wyjątkowo obfite. Dzięki temu nawet osoby, które nie zajmują się na co dzień produkcją żywności mogą sprzedawać swoje plony, zostawiając dla siebie spory zapas. W wielu miastach i gminach bardzo sprawnie działają skupy owoców i warzyw, w których właściwie każdy może sprzedać trochę swoich zbiorów.

Bardzo cenny jest na przykład rabarbar, z którego robi się znakomite przetwory takie jak soki czy dżemy. Jest on bogaty w witaminy i minerały, które doskonale wesprą organizm w czasie jesiennej i zimowej niepogody. Dlatego też kupując rabarbar skup oferuje bardzo korzystne ceny, nawet dla sprzedawców „detalicznych”.

Bylina ta to prawdziwy skarb naszych ogródków, który ma wiele zastosowań. Warto jednak pamiętać, że doskonale wzmacnia on odporność. Jego uprawa nie jest trudna, więc warto zasadzić trochę rabarbaru w przydomowym ogródku, używając go choćby jedynie w celach prywatnych. Rabarbar to twój sprzymierzeniec w walce o dobre samopoczucie nawet wśród największej słoty.

About the author / 

admin

Losowe artykuły:

  • Dieta aloesowa

    Bezpieczna dieta Uwarunkowania i tempo naszego życia sprawia, że musimy zadbać o siebie, aby sprostać wszystkim wymaganiom dnia codziennego. Szybkie jedzenie, praca przy komputerze, stres wszystko to sprawia, że szukamy rozwiązań, które pozwolą utrzymać nasze ciało w dobrej kondycji. Nie możemy przy tym zapominać o swoim wyglądzie, który przecież jest dla nas także ważny. Z…

  • Dieta wegańska Wrocław

    Dieta wegańska Dieta wegańska to sposób odżywania się, w którym wyklucza się produkty pochodzenia zwierzęcego. Weganie eliminują także ze swojej diety ryby, miód, owoce morze, jak i jajka i mleko. Głównym produktem diety wegańskiej są owoce i warzywa, czy produkty zbożowe. Dieta wegańska Wrocław powinna bazować na nieprzetworzonych produktach. Pozwoli to uniknąć niedoborów w organizmie….