Powoli i spokojnie: wyciskarka Hurom Slow Juicer

Powoli i spokojnie: wyciskarka Hurom Slow Juicer

Przez lata wypróbowaliśmy różne sokowirówki znanych marek; zawsze byliśmy nieco rozczarowani niewielką ilością i niską jakością soku, który są w stanie uzyskać tańsze sokowirówki.

Sokowirówka "wolna" została zaprojektowana tak, aby zminimalizować ciepło i tlen powstające podczas procesu wyciskania soku, co oznacza, że zachowana zostaje maksymalna ilość żywych składników odżywczych, a sok zawiera więcej przeciwutleniaczy, składników odżywczych i witamin, ma lepszy smak i świeżość oraz znacznie mniejszą ilość substancji oddzielających, które powstają w soku podczas konwencjonalnego, szybkiego wyciskania soku.

Ponieważ ta konstrukcja wywodzi się z zastosowań komercyjnych, jest również w stanie uzyskać o wiele większą wydajność z owoców i warzyw niż tańsze sokowirówki, z którymi większość ludzi jest zaznajomiona.

Do tej pory nie byliśmy w stanie uzasadnić inwestycji w komercyjną sokowirówkę na własny użytek - te wysokowydajne mogą kosztować tysiące dolarów! Dobrą wiadomością jest jednak to, że Hurom Slow Juicer został zbudowany od podstaw tak, aby wykorzystać ten sam komercyjny mechanizm wyciskania soku, ale do zastosowań domowych (5-10 litrów tygodniowo zamiast 50-100) - w rezultacie powstał produkt, który jest niewiele droższy od większości tradycyjnych, gorszych sokowirówek dużych marek.

Hurom jest również fantastycznie łatwy w czyszczeniu - w przeciwieństwie do większości tradycyjnych sokowirówek, które wymagają czasochłonnego czyszczenia - co bardzo zniechęca do codziennego robienia świeżych soków.

Mamy przyjemność ogłosić, że Hurom będzie dostępny od października. Szczegółowe informacje i ceny można znaleźć na stronie produktu Hurom Slow Juicer.

Soki warzywne i owocowe są zarówno odżywcze jak i lecznicze dla organizmu.

Owadów 24B 26-332 Sławno

+48 447554359

kontakt@greenis-blender.pl