Wyciskarki wolnoobrotowe marki Kuvings

Wyciskarki wolnoobrotowe marki Kuvings

Kuvings

Marka Kuvings jest szeroko znana już od 1995 roku, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na rynku wysokiej klasy sprzętu AGD. Już prędzej znana była z produkcji urządzeń w branży medycznej. Doświadczenie z tego pola przełożyło się na możliwości związane z produkcją nowoczesnych urządzeń, co w 2013 roku zaowocowało wprowadzeniem na rynki światowe pierwszej wolnoobrotowej wyciskarki do soków marki Kuvings.

Z miejsca stały się one hitem sprzedaży i firma stałą się ważnym graczem globalnego rynku. Jej pozycja na naszym lokalnym rynku jest także bardzo silna. Klienci znad Wisły mogą liczyć na bardzo szerokie wsparcie ze strony sześciu przedstawicielstw handlowych Kuvings zlokalizowanych w szczęściu największych miastach kraju. Właściciele urządzeń Kuvings mogą liczyć na wygodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez wiele lat.

Wyciskarki Kuvings Gold

Oferta firmy Kuvings, działającej na rynku pod szyldem Kuvings Gold, rośnie z roku na rok i jest poszerzana o nowe produkty. W chwili obecnej jej flagowymi produktami są dwie bestsellerowe wolnoobrotowe wyciskarki do soku, modele Kuvings B6000 oraz C9500.

Wyciskarka do sków

Sprzedają się świetnie na całym świecie i chociaż już obecnie posiadają miliony zadowolonych użytkowników, solidność konstrukcji i niezrównana wydajność wyciskarek sprawia, że nieustannie znajdują sobie nowych nabywców. Co warto podkreślić, są to wyciskarki radzące sobie nie tylko z miękkimi owocami, takimi jak cytrusy, ale także z trudnymi dla innych wyciskarek i nieosiągalnymi dla sokowirówek warzywami liściastymi, ziołami czy orzechami, a nawet z całymi owocami.

Urządzenia marki Kuvings coraz częściej otwierają różnego rodzaju zestawienia i porównania sprzętu AGD związanego ze zdrowym trybem życia. Nie można się temu dziwić mając na uwadze samą jakość wyciskarek oraz to, że zdrowy tryb życia jest coraz bardziej modny i z każdym rokiem mamy więcej blogów i stron internetowych zajmujących się tematyką soków owocowych i smacznych potraw przygotowywanych w oparciu o nie.

Owadów 24B 26-332 Sławno

+48 447554359

kontakt@greenis-blender.pl