Nowy produkt od Greenis

Nowy produkt od GreenisMarka Greenis jest wiodącym producentem wyciskarek wolnoobrotowych oraz blenderów. Wysoka jakość, niezawodność i trwałość to priorytety dla naszej marki. Dzięki zaangażowaniu dajemy Klientowi gwarancje na maksimum satysfakcji z produktów u nas zakupionych. Greenis jednak nie zaprzestaje rozwoju i wciąż poszukuje kolejnych coraz to nowszych opcji doskonalenia produktów. Tak by nawet w przyszłości jakość pozostała niezmiennie najwyższa.

 

Technologia Greenis

Nowoczesna technologia oraz innowacyjne badania pozwoliły stworzyć produkt niemalże doskonały. Rewelacyjne wyniki pracy w kuchni, niskie zużycie energii, trwałość na najwyższym poziomie to właśnie Greenis.

 

Projekt Greenis

Każdy produkt marki cechuje nowatorski styl. Sprzęty kuchenne takie jak blendery dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, tak by umożliwić dopasowanie ich do każdej kuchni by ta była jeszcze bardziej spersonalizowana. Marka Greenis stworzyła blendery całkowicie dopasowane pod względem funkcjonalności, kształtów oraz wykorzystania materiałów. Marka Greenis w razie wątpliwości oferuje pomoc techniczną oraz merytoryczną, aby Klient zawsze był zadowolony.

Greenis FGR-8800 to najnowszy blender z panelem dotykowym. Model można wybrać w jednym z 4 dostępnych kolorów: czarny, czerwony, błękitny oraz biały. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych pozwoliło na maksymalne zmniejszenie hałasu urządzenia. Blender Greenis nie tylko pokroi kostki lodu do koktajli, za jego pomocą przygotują Państwo zupy, sosy i wyśmienite napoje. Blender jest prosty w obsłudze, bezszczotkowy, każdy wstępnie zaprogramowany na wyświetlaczu. Szeroka gama kolorystyczna i nowoczesny kształt pozwolą na zrealizowanie wykwintnych przepisów, ponadto Greenis świetnie zintegruje się z każdą kuchnią.

 

Owadów 24B 26-332 Sławno

+48 447554359

kontakt@greenis-blender.pl