Blender Greenis FGR-8800

Blender Greenis FGR-8800

Co wyróżnia blender Greenis FGR-8800? Wystarczy spojrzeć na ten wyjątkowy produkt, aby po prostu go pokochać. Szeroka gama kolorów do wyboru, nowoczesny design i eleganckie elementy wykończenia sprawiają, że już samym wyglądem zachęca do dokładniejszego zapoznania się z jego atutami. A jest ich sporo: aż 10 lat gwarancji, silnik bezszczotkowy, dzięki któremu blender działa wyjątkowo cicho, ostrza produkcji japońskiej, pojemnik wykonany w technologii BPA Free, czy bogate wyposażenie dodatkowe. To wszystko powoduje, że Greenis FGR-8800 to blender, który warto mieć w swojej kuchni.

 

Dlaczego silnik bezszczotkowy jest lepszy?

W dotychczas dostępnych blenderach, stosowany był silnik ze szczotkami, który jednak miał dwie podstawowe wady. Przede wszystkim, powodował sporo hałasu, a poza tym pocierające o komutator szczotki bardzo szybko się zużywały, przez co silnik miał stosunkowo krótką żywotność. Natomiast w przypadku blendera Greenis FGR-8800, wykorzystano nowoczesny silnik bezszczotkowy, który znacznie dłużej służy swoim użytkownikom, a do tego jest wyjątkowo cichy sprawiając, że przygotowywanie posiłków jest znacznie przyjemniejsze.

 

Ostrza i pojemnik

Ogromną zaletą blendera Greenis FGR-8800 są jego niezawodne ostrza pokryte tytanem, które zostały stworzone w Japonii. Bez jakichkolwiek problemów poradzą sobie one z rozkruszeniem lodu czy zamrożonych owoców.

Oprócz tego urządzenie to posiada pojemnik, który wykonano z tritanu BPA- Free, co oznacza, iż do jedzenie nie dostają się szkodliwe dla naszego organizmu substancje.

 

Dodatkowe atuty

Blender Greenis FGR-8800 jest również wyposażony w popychacz z termometrem, dzięki któremu w każdej chwili sprawdzimy temperaturę naszego posiłku. A zastosowane zabezpieczenia, takie jak blokady przycisków oraz uruchomienia urządzenia, gdy nie została założona górna pokrywa, powodują, iż jego używanie jest bezpieczne również przy małych dzieciach.

 

Owadów 24B 26-332 Sławno

+48 447554359

kontakt@greenis-blender.pl