Blender Greenis FGR-8800

Blender Greenis FGR-8800

Greenis to firma doskonale znana miłośnikom świeżo wyciskanych soków. Produkowane przez nią wolnoobrotowe wyciskarki to przykład najwyższej jakości urządzenia, które sprawdza się w każdej kuchni. Tym razem jednak, Greenis zadbała o swoich klientów tworząc swój pierwszy profesjonalny blender. Co zatem wyróżnia blender Greenis FGR-8800 spośród innych tego typu produktów?

Przede wszystkim został on wyposażony w silnik bezszczotkowy, który sprawia, że urządzenie to pracuje znacznie ciszej od tradycyjnych blenderów. Oprócz tego, zastosowanie takiego rozwiązania to również gwarancja bardzo długiej żywotności i koniec problemów z częstym korzystaniem z usług serwisu.

Ostrza blendera Greenis FGR-8800 wyprodukowane w Japonii, zostały pokryte tytanem, dzięki czemu rozdrabnianie nawet mocno zamrożonych produktów nie stanowi żadnego problemu. A przy pomocy wyposażonego w termometr popychacza, który stanowi część zestawu, możemy w prosty sposób sprawdzać temperaturę pożywienia, które przygotowujemy.

Warto także zwrócić uwagę na sam pojemnik blendera Greenis FGR-8800, który wykonano z tritanu BPA-Free. Wykorzystanie tego materiału to gwarancja, iż żadne niebezpieczne dla naszego zdrowia substancje nie przedostaną się do jedzenia, które zostanie w nim przygotowane.

Blender Greenis FGR-8800 jest urządzeniem, które przyda się  dosłownie w każdej kuchni. System zabezpieczeń, zastosowany w tym blenderze sprawia, że praca z nim będzie bezpieczna również w obecności dzieci. Jest on bowiem między innymi wyposażony w blokadę przycisków, a uruchomienie go jest niemożliwe gdy górna pokrywa nie jest założona. Dodatkowo ergonomiczny kształt oraz wielkość blendera dają gwarancję, iż wpasuje się on do każdej kuchni.

 

Owadów 24B 26-332 Sławno

+48 447554359

kontakt@greenis-blender.pl