Zalety blendera Greenis FGR-8800

Zalety blendera Greenis FGR-8800

Blender Greenis FGR-8800 to innowacyjne urządzenie, które powinno stanowić element wyposażenia każdej kuchni. Liczne zalety sprawiają bowiem, iż jest to faktycznie produkt najwyższej jakości.

 

Cicha praca blendera

Każdy kto miał okazję korzystać z tradycyjnych blenderów, zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak głośne są one podczas pracy. Część z nich posiada osłonę dźwiękoszczelną, która nieco tłumi hałas, jednak zajmuje ona dodatkowe miejsce w naszej kuchni. Blender Greenis FGR-8800 jest zupełnie inny, a to ze względu na zastosowanie silnika bezszczotkowego. Dzięki niemu urządzenie to pracuje wyjątkowo cicho, zajmując przy tym mniej miejsca niż blender tradycyjny.

 

Natychmiastowy rozruch

Korzystając z blendera Greenis FGR-8800 nie musimy czekać aż przechodząc na kolejne poziomy prędkości, zacznie on pracować z taką mocą jaka jest nam potrzebna. Urządzenie to od razu zaczyna bowiem pracować na wybranych przez nas obrotach. Co więcej, ich zakres jest wyjątkowo szeroki, gdyż wedle naszych potrzeb możemy ustawić blender na prędkość 300 obrotów na minutę, ale również 15000 obrotów w przypadku, gdy chcemy skruszyć pełen pojemnik lodu.

 

Efektywność i długi czas pracy

Porównując nowoczesny blender firmy Greenis z jego tradycyjnymi konkurentami, warto zwrócić uwagę na fakt, iż ma on o 20% większą wydajność pracy. W związku z tym, że od razu zaczyna on pracę na najwyższych obrotach, rozdrabnianie nawet dużej ilości składników trwa znacznie krócej aniżeli w przypadku standardowych urządzeń z silnikiem szczotkowym. Co więcej, blender Greenis FGR-8800 jest w stanie nieprzerwanie pracować przez pełną godzinę!

 

Ostrza z tytanu

Wyprodukowane w Japonii ostrza blendera Greenis FGR-8800, to gwarancja najlepszej jakości oraz długiej żywotności. Fakt, iż zostały one powleczone tytanem sprawia, że nie tylko będą one służyły użytkownikowi przez wiele lat, ale również nie sprawią problemów alergikom uczulonym na metale.

 

Bezpieczny pojemni i funkcjonalny upychacz

Pojemnik blendera FGR-8800 został wykonany z tritanu BPA-Free, co gwarantuje brak jakichkolwiek szkodliwych substancji, które mogłyby dostać się do pożywienia. Jest on również bardzo stabilny, co zdecydowanie ułatwia pracę.

 

Innowacyjny upychacz natomiast posiada wbudowany termometr, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić temperaturę przygotowywanych przez nas posiłków.

 

Owadów 24B 26-332 Sławno

+48 447554359

kontakt@greenis-blender.pl